...

SPOSÓB POMOCY

Dołącz do naszej społeczności i pomagaj

Fundacja ARGAN to dynamicznie rozwijająca się społeczność osób zainteresowanych kulturą polsko-marokańską oraz współpracą między Polską a Marokiem. Dołączając do nas, będziesz miał możliwość uczestniczenia w inspirujących wydarzeniach związanych z kulturą, sztuką, językiem i historią obu krajów. Będziesz mógł poznać nowych ludzi, nawiązywać kontakty i budować trwałe przyjaźnie między Polakami a Marokańczykami.

Wspierając nasze inicjatywy, przyczynisz się do integracji społecznej, edukacji i wymiany kulturalnej między Polską a Marokiem, a także wsparcia krajów Azji, Europy i Afryki. Będziesz także miał okazję dzielić się swoimi pomysłami, doświadczeniami i talentami, wspólnie dążąc do rozwoju polsko-marokańskiej współpracy.

Odkryj magię polsko-marokańskiej kultury, dołącz do nas!

ROZWIJAJMY SIE WSPÓLNIE

Działajmy razem bez podziałów

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, które mogą przyczynić się do rozwoju polsko-marokańskiej współpracy kulturalnej, artystycznej i edukacyjnej. Dążymy do bycia organizacją dynamiczną i elastyczną, dostosowującą się do zmieniających się potrzeb naszych społeczności.

Zależy nam, aby nasze działania były pożyteczne dla innych, dlatego celem każdej współpracy jest przekazanie części naszych zysków na inicjatywy charytatywne, takie jak pomoc seniorom czy dzieciom. W ten sposób możemy razem działać na rzecz rozwoju kultury oraz pomagać potrzebującym.

Wszystkie nasze działania są otwarte dla osób bez względu na wiek, płeć, pochodzenie czy wyznanie. Dążymy do tworzenia przestrzeni, w których każdy czuje się szanowany i może w pełni uczestniczyć w życiu społeczności.

ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ

Sprawdź w jaki sposób możemy współpracować

Nasza działalność opiera się na organizacji tematycznych eventów, podczas których można zapoznać się z nie tylko z kulturą Maroka, ale także integrować się podczas picia tradycyjnej marokańskiej miętowej herbaty przygotowywanej z naparu zielonej herbaty z dodatkiem mięty i cukru, czy skosztować deserów przy słodkim stole.

Spotkania z naszym udziałem to doskonała okazja, by posmakować tradycyjnej marokańskiej miętowej herbaty, czy słodkich deserów.

Wydarzenia, których organizacja jest naszą specjalnością to:

  • pokazy mody – to właśnie podczas nich można przyjrzeć się z bliska tradycyjnym strojom i stylizacjom nowoczesnych designerów. Prezentujemy różne style i trendy, a także bogactwo kultury i tradycji związanych z modą w Maroku.
  • prezentacje tematyczne – stanowią doskonałą okazję dla uczestników do poszerzenia wiedzy na tematy związane z kulturą, sztuką i gospodarką. Pozwalają one również na wymianę doświadczeń i nawiązanie wartościowych kontaktów z ekspertami w danej dziedzinie i innymi uczestnikami.
  • warsztaty kulinarne – ich uczestnicy w miłej atmosferze uczą się przygotowywania różnych dań, takich jak np. tajiny, kuskus, pastille, a także słodkości z orzechami.
  • eventy dla seniorów –  celem jest dostarczenie uczestnikom ciekawych i aktywnych zajęć, które wprowadzą ich w świat kultury marokańskiej. Wydarzenia składają się z różnych elementów, takich jak warsztaty kulinarne, zajęcia taneczne czy warsztaty artystyczne. Pomagają one seniorom pozostać aktywnymi.

Wspólnie budujemy mosty - Polska i Maroko w harmonii.

Odkrywaj smaki Maroka, twórz niezapomniane wspomnienia i zmieniaj świat na lepsze!

DLA KOGO JEST NASZA OFERTA?

Słodki stół i marokańska ceremonia herbaty - niezapomniane atrakcje na Twoim wydarzeniu

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która zabierze uczestników Twojego wydarzenia w egzotyczną podróż. Proponujemy słodki stół z marokańskim akcentem i autentyczną ceremonię miętowej herbaty, które sprawdzą się jako atrakcje na eventach, ślubach oraz spotkaniach biznesowych.

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm eventowych, osób prywatnych oraz ambasad i jednostek administracyjnych.

PRESTIŻOWE I ORYGINALNE CIASTA MAROKAŃSKIE

Nasz słodki stół to połączenie orientalnych smaków z wyjątkowym wyglądem. Przygotowujemy słodkości charakterystyczne dla kuchni marokańskiej, takie jak briwat, nadziewane daktyle, ghriba, chebakia, a także inne rodzaje słodkości. Wszystko prezentujemy na pięknie zdobionych półmiskach i talerzach z dbałością o każdy detal.

MAROKAŃSKA ZIELONA HERBATA

Nasza autentyczna ceremonia herbaty, przygotowywana przez doświadczonych specjalistów, z pewnością zaskoczy i zaciekawi uczestników Twojego wydarzenia. Serwujemy herbatę z miętą, charakterystyczną dla Maroka, w ozdobnych szklankach, zachowując tradycyjny sposób podawania napoju.

PLANOWANE WYDARZENIA

Zaplanuj z nami wydarzenia, na które warto czekać

Zaplanuj z nami niezapomniane wydarzenia, na które warto czekać! Fundacja Argan dąży do zorganizowania szeregu inicjatyw, które zbliżą społeczności polską i marokańską oraz umożliwią lepsze zrozumienie naszych dwóch fascynujących kultur.

Inspirujące Spotkanie z Kulturą Królestwa Marokańskiego

W najbliższy poniedziałek, w Międzypokoleniowej Klubokawiarni Domu Kultury Śródmieście w Warszawie odbędzie się Inspirujące event pt. ,,Podroż do Maroka”.  Głęboko wierzymy, że kultywowanie tradycji i wymiana doświadczeń w duchu dialogu międzykulturowego edukuje, rozbudza ciekawość świata i zachęca do jego odkrywania.  W

Przeczytaj →
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.